reklama
reklama

Westwalewicz&Gładysz komentują ostatnie wydarzenia w Wadowicach i Andrychowie

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 04.06.2019 17:35,
Westwalewicz&Gładysz komentują ostatnie wydarzenia w Wadowicach i Andrychowie

Dziś nasi komentarzy Bartłomiej Westwalewicz i Marcin Gładysz, komentują i oceniają ostatnie wydarzenia w Wadowicach i Andrychowie.

Czy audyt za ponad 100 tys. zł jego wyniki to zwykły polityczny kapiszon i polityczna zemsta obecnego burmistrza Wadowic na poprzedniku?

Co tak naprawdę oznaczają ostatnie zmiany na szczytach władzy w Andrychowie i odsunięcie radnych PiS od realnej władzy w mieście?

Zobaczcie subiektywny punkt widzenia na te sprawy.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

xpek, 04.06.2019 18:48

chłopy dużo macie racji ale nie we wszystkim

JerzyO, 04.06.2019 18:13

Ale macie wybitnych celebrytów w Żakolandii hi hi hi !

",,**,,", 04.06.2019 18:09

Czemu kobielus ucieka od kolejnego waznego glosowania??? Kogo lub czego sie boi????? Zmarnowal pół roku mandatu radnego i nadal bierze kase za swoje nierobstwo. Kobielusie gdzie całodobowa opieka zdrowotna. Gdzie żłobki. Gdzie domy seniora, gdzie te obiecane nowe drogi lokalne????? Czemu w jednym głosowaniu byles przeciwko podwyżce cen śmieci 13zl, by w kolejnym głosowaniu glosowac za podwyzka 15zl !!!!!!!!!!!!! Czekamy na odpowiedzi. Od odpowiedzialności nie uciekniesz, uciekac mozesz przed glosowaniami ale przed wyborcami nie uciekniesz!!!!!!!!!!!! NIGDY!!!!!!