reklama
reklama

K. Kubień: Brakowało mi jeszcze uzbrojonych strażników, broni i wyprowadzenia mnie z sali obrad

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 03.06.2019 20:00, PG
Dzisiaj rozmawiamy z Krzysztofem Kubieniem odwołanym niedawno z funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej.
K. Kubień: Brakowało mi jeszcze uzbrojonych strażników, broni i wyprowadzenia mnie z sali obrad

K. Kubień odrzuca wszystkie zarzuty, które zostały zawarte we wniosku o jego odwołanie są nieprawdziwe i podsumowuje to słynną maksymą "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie".

Okazuje się też, że nie tylko sam zainteresowany wiedział, że szykowane jest jego odwołanie, ale też większość osób które interesują się lokalną polityką.

Zobaczcie rozmowę.A tutaj wypowiedź burmistrza T. Żaka, po tym jak odwołano K. Kubienia i udzielono włodarzowi wotum zaufania:

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 04.06.2019 16:44

Ludzie tu pytanie brzmi co kubien i cala reszta zrobili dla miasta i gminy Andrychów????????chodzi o pisiorow, wszystko przez glosowania nie bo nie jest opoznione o 6-8miesiecy,takie sa fakty, studniarz osmieszasz sie kobieto,za co kase bierzesz jako radna,glosujesz sama nie wiesz na co,potem udajesz kosmite, opamietaj sie i bierz sie z pisiorami do roboty,gdzie obietnice kubienia i kobielusa,całodobowa opieka zdrowotna,zlobki,domy seniora. GDZIE????? I wy macie honor mowic o pracy ciezkiej. Zmarnowaliscie pol roku na nierobstwie,a kobielusowi nikt nie zapomni glosowania za podwyzka oplat za smieci,i po raz kolejny uciekl od waznego glosowanua na sesji UCIEKŁ I TO SA FAKTY.

",,**,,", 04.06.2019 16:43

Ludzie tu pytanie brzmj co kubien i cala reszta zrobili dla miasta i gminy Andrychów????????chodzi o pisiorow, wszystko przez glosowania nie bo nie jest opoznione o 6-8miesiecy,takue sa fakty, studniarz osmieszasz sie kobieto,za co kase bierzesz jako radna,glosujesz sama nie wiesz na co,potem udajesz kosmite, opamietaj sie i bierz sie z pisiorami do roboty,gdzie obietnice kubienua i kobielusa,całodobowa opieka zdrowotna,zlobki,domy seniora. GDZIE????? I wy macie honor mowic o pracy ciezkiej. Zmarnowaliscie pol roku na nierobstwie,a kobielusowi nikt nie zapomni glosowania za podwyzka oplat za smieci,i po raz kolejny uciekl od waznego glosowanua na sesji UCIEKŁ I TO SA FAKTY.

gregory, 04.06.2019 08:35

Zgadzam się z drugim panem. To zrobili Alicji Studniarz wróci do nich. Są granice których nie przekracza się. Ludziom w głowach nie mieści się co zrobili w sytuacji rodzinnej ten pani. Dobrze ktos powiedział. Są rodzicami, są dziadkami. I co???? Ps. znam ludzi którzy nadziwić się nie mogą co się z Babskim porobilo. O postawie Zbigniewa Rzadka i Doroty Magiery to nawet nie ma sensu wspominać. Kobielusa zresztą też. Bo akurat tutaj zakolandia wyjątkowo nie kłamie. Kiedy robiono to " świństwo" jak to ludzie nazywają Alicji Studniarz czyli jego koleżance on sobie w Wadowicach był??? Ale wstyd że człowiek tym ludziom zaufał i na jego plecach teraz biorą sobie diety itd.

gregory, 04.06.2019 08:24

O, sam Tomek plus opłacany klakier wysłuchali??? i ten ostatni pluje jadem, według zasady złodziej krzyczący łapać złodziei?:) fajnie że tak uważnie słuchają:)

lubiemojemiasto, 04.06.2019 07:40

Masakra jak ten koleś bredzi. Ciekawe czy chociaż trzeźwy był. I taki ktoś chciał być burmistrzem. Przecież to wstyd na całą Polskę.

Turboplazmotron, 03.06.2019 21:59

Napewno Strażacka Brać jest dumna z Radnego który swoją twarzą firmuje ataki na kobietę w trudnej sytuacji.

xpek, 03.06.2019 20:31

jak zwykle język wojenny w wykonaniu człowieka z pis