reklama

Urząd zaniepokojony tym, co się dzieje na stadionie

Polityka, Sport, Wiadomości, 15.07.2021 17:00, DK
Niegdyś tętniący życiem obiekt, na którym odbywało się mnóstwo imprez kulturalnych- niszczeje. Sytuacja jest nieciekawa do tego stopnia, że sprawą zajęli się urzędnicy.
Urząd zaniepokojony tym, co się dzieje na stadionie
Jak się dowiadujemy z Urzędu Gminy w Kętach do LKS Bulowice wysłane zostały już dwa pisma, wzywające do uporządkowania obiektu i przywrócenia dawnej świetności obiektu.

- Na razie sprawę załatwiamy grzecznościowo, każdy może popełnić błąd. Za poprzedniego zarządu były imprezy, mecze na żywo, dużo się działo. Dzisiaj sytuacja pokazuje, że należy się martwić. Radni są poinformowani pisemnie o całej sytuacji - mówi zastępca burmistrza Kęt Rafał Ficoń

Poprzedni prezes Marek Matyszkowicz „żył” na obiekcie. Integrował mieszkańców, wydawał polecenia i dbał o stadion. Często poświęcał więcej czasu na LKS Bulowice niż musiał.

Dzisiejszy obraz stadionu nie napawa optymizmem. Zaniedbana, nieskoszona trawa. Zarośnięty plac zabaw, zniszczona część elementów wyposażenia.

Obecny prezes i zarząd klubu wybrali mieszkańcy Bulowic.

- Teraz czekamy na rozwój wydarzeń, ale to jest niepojęte, żeby w tak krótkim czasie zaniedbać obiekt do tego stopnia. Jeszcze jakiś czas temu stadion porastała metrowej wysokości trawa a jak ją w końcu skosili na prikaz urzędu, to zostawili i tak leżała sobie i kisiła się - mówi nam jeden z mieszkańców Bulowic.

Sytuacja jest rozwojowa, będziemy was informować na bieżąco.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy