reklama

Nowa dyrektor rozpocznie pracę 1 marca. Zarząd powiatu zaakceptował kandydaturę

, Polityka, Wiadomości, 17.02.2020 15:00, PG
Na to stanowisko zgłosiło się aż 14 kandydatów.
Nowa dyrektor rozpocznie pracę 1 marca. Zarząd powiatu zaakceptował kandydaturę
Jak się dowiadujemy, Zarząd Powiatu Wadowickiego w ostatni piątek (14.02.) zaakceptował kandydaturę Barbary Bulanowskiej, która wcześniej została wybrana przez komisję konkursową. Na to stanowisko zgłosiło się aż 14 kandydatów.

Tym samym B. Bulanowska swoje obowiązki zacznie pełnić 1 marca. Przypomnijmy, że w grudniu odwołano z funkcji dyrektora ZZOZ Wadowice Beatę Szafraniec. Do czasu wyłonienia nowego kandydata funkcję tę pełnił dr Grzegorz Skałkowski.

Barbara Bulanowska to była dyrektor Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie, a także była dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Kojarzona jest w Platformą Obywatelską, w czasach której rządów – w kraju i w województwie - sprawowała te stanowiska. Dlatego wśród niektórych lokalnych działaczy PiS (ma większość w Radzie Powiatu) ten wybór wzbudza zdziwienie, choć niektórzy uważają, że zdecydowało doświadczenie zawodowe kandydatki.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cath, 17.02.2020 23:24

NIespodzianka po byku.Tak jak to ze jutro jest 18.02.2020.A radni PIS to sie chyba ze śmiechu przewracają.Konkurs.....