Marianna Żmija dyrektorem Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie [AKTUALIZACJA]

, Polityka, Wiadomości, 15.02.2019 08:30,
Potwierdziły się nasze wczorajsze informacje.
Marianna Żmija dyrektorem Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie [AKTUALIZACJA]

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie będzie miało nowego dyrektora. W czwartek (14.02) obradowała komisja konkursowa powołana do wyłonienia kandydata na dyrektora. Do decydującej części konkursu dopuszczonych zostało dwóch kandydatów: Marianna Żmija i Aneta Lachendro.

Podczas głosowania komisja zdecydowała że nowym dyrektorem powinna zostać Marianna Żmija. Oficjalnie, po głosowaniu komisji, jest teraz kandydatem na dyrektora. Ostateczną decyzję o powołaniu na stanowisko podejmie burmistrz Tomasz Żak. To - jak się dowiadujemy - będzie formalność.

Burmistrz Andrychowa informuje, iż w wyniku postępowania konkursowego na stanowisko Dyrektora Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie wybrana została Pani Marianna Żmija, zam. Rzyki.

Uzasadnienie:
W wyniku przeprowadzonego konkursu na stanowisko Dyrektora Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, wyłoniono osobę, która spełniła wszystkie obligatoryjne wymagania, podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się niezbędną wiedzą oraz posiada wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje do wykonywania obowiązków na w/w stanowisku - informuje andrychowski magistrat w komunikacie.

Marianna Żmija już kiedyś była związana z andrychowską kulturą – pracowała w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie na stanowisku kierownika tej placówki. Potem była dyrektorem Gminnego Centrum Kultury w Polance Wielkiej.

Konkurs na stanowisku dyrektora CKiW w Andrychowie ogłoszony został w grudniu. Kandydat musiał posiadać wykształcenie wyższe drugiego stopnia i mieć co najmniej 5-letni staż pracy na stanowiskach związanych z organizowaniem i prowadzeniem działalności kulturalnej, w tym co najmniej 2-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym. Należało także przygotować autorską pisemną koncepcję programowo-organizacyjną funkcjonowania Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie na najbliższe 3 lata (do 15 stron).

Zgłosiło się aż 10 osób. Do decydującej fazy konkursu dopuszczone zostały dwie kandydatki.

foto: faktyoswiecim.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 20.02.2019 05:54

Kto zamordował JEZUSA ???

tomitom, 17.02.2019 23:13

Ciekawe czy coś się zmieni w CKiW...

kaowcy, 17.02.2019 22:28

Jak mówi przysłowie zemsta jest rozkoszą bogów !

cath, 15.02.2019 22:33

A to nie ta Pani co ja ktoś kiedyś pobił?

aleocochodzi, 15.02.2019 21:54

W naszej obecnej sytuacji powoli wszystkie imprezy będą odbywać się pod znakiem gwiazdy "eskimosów".

kalafior, 15.02.2019 12:47

Przynajmniej nie będzie już festiwali i kocertów typu Modern Talking dla garstki osób.Tylko co z pieniędzmi które zostały zmarnowane za czasów "słynnej" Pani dyrektor z tak dużym poparciem naszego burmistrza?

Turboplazmotron, 15.02.2019 12:06

Gratuluję i mam nadzieję że w końcu w Andrychowie będą ciekawe imprezy i wydarzenia związane z kulturą.

Turboplazmotron, 14.02.2019 18:54

Ciekawe jakie Pani Marianna ma pomysły na CKIW?