reklama
reklama

Kto wygra wybory w Kętach? [SONDA]

Polityka, Wiadomości, 03.04.2024 18:45,
Sonda uliczna.
Kto wygra wybory w Kętach? [SONDA]
W gminie Kęty 7 kwietnia stoczona zostanie jedna z największych batalii wyborczych. O stanowisko burmistrza ubiega się aż 6 kandydatów, a o 21 mandaty radnych Rady Miejskiej walczą aż 164 osoby (lista kandydatów)

Na kilka dni przed wyborami podczas sondy ulicznej zapytaliśmy mieszkańców na kogo będą głosować.
W ostatnim czasie rozmawialiśmy z każdym z sześciu kandydatów na stanowisko burmistrza gminy Kęty. Pytaliśmy ich o różne ważne kęckie sprawy i sposoby ich rozwązania. Rozmowy są cały czas do zobaczenia:


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Myćko, 05.04.2024 11:36

Przemek Paw byłby znakomitym burmistrzem. Pani z lewicy nie znam.

z Kęt, 03.04.2024 23:02

Obserwując facebook widać u jednych wysyp mizyginów . Chyba czują co się święci, a przecież już byli w ogrodzie i witali się z gąską ;- ). Choć mój typ jest całkowicie z innej opcji politycznej, to może właśnie kobieta zrobiłaby w Kętach porządek z finansami gminy.