reklama
reklama

Eugeniusz Zawadzki: nie krytykuje poprzedników, ale wie co zrobić lepiej

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 29.03.2024 19:12,
Człowiek doświadczony w pracy w biznesie i w samorządzie.
Eugeniusz Zawadzki: nie krytykuje poprzedników, ale wie co zrobić lepiej
Eugeniusz Zawadzki jest jednym z sześciu kandydatów na stanowisko burmistrza gminy Kęty w wyborach, które odbędą się 7 kwietnia. W gminie Kęty prowadzi firmę zatrudniająca kilkadziesiąt osób. Mówi, że jest człowiekiem spełnionym.


W pracy samorządowej również posiada duże doświadczenie - przez kilka lat był przewodniczącym Rady Gminy Kęty i co się rzadko zdarza - całą przysługującą mu dietę przekazywał wówczas na cel charytatywny. Od lat Eugeniusz Zawadzki udziela się także społecznie.

Co zamierza, co planuje jeśli zostanie burmistrzem? Nie krytykuje poprzednich burmistrzów, ale mówi że wie, które sprawy można załatwić lepiej i skuteczniej.

W Kętach chce wprowadzic parkomaty na rynku, aby uwolnić miejsca postojowe dla mieszkańców. Co jeszcze? Wyjawił nam to w rozmowie.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 30.03.2024 08:31

Przed wyborami to wszyscy wiedzą najlepiej co i jak zrobić. A obietnic naskladane. Leń nad lenie Polak się nie załapał na koryto w Warszawce to szuka tutaj ochlapów. Do roboty leniu. Kolejny to Nowak. Ten nie lepszy. Inni z gatunku "wzrok tęskniący za rozumem"A wszystko po to żeby żerowac na społeczeństwie i goowno robić.

z Kęt, 30.03.2024 01:27

Przed dniem wyborów chciałbym, pewnie nie tylko ja , poznać koszty kampanii wyborczej poszczególnych kandydatów. Proszę pokazać jacy jesteście transparentni !