reklama
reklama

Klinowski: Kaczyński z kolegami wymyślili, że odtworzą sobie na starość krainę swojej młodości

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 17.09.2019 15:50, PG
Zapraszamy na kolejną z cyklu rozmowę przed wyborami.
Klinowski: Kaczyński z kolegami wymyślili, że odtworzą sobie na starość krainę swojej młodości
13 października tego roku w Polsce odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Przed tym wydarzeniem rozmawiamy z posłami z naszego regionu, którzy znajdą się na listach wyborczych okręgu 12 obejmującego powiaty: wadowicki, suski, oświęcimski, chrzanowski, myślenicki. Co obiecują? Jakie mają programy? Jak widzą przyszłość naszego regionu?

Dzisiaj naszym gościem jest kandydat nr 5 na liście Koalicji Obywatelskiej do Sejmu, były burmistrz Wadowic - Mateusz Klinowski. Jaki ma pomysł na Polskę? Co zamierza zrobić dla Wadowic?

Zapraszamy na rozmowę przeprowadzoną w Parku Miejskim w Wadowicach.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Angel, 18.09.2019 22:46

Nie nie. To wy za dużo się TVN naogladaliscie i nie macie pojęcia jak wygląda rzeczywistość wkoło was, tylko żyjecie w świecie który oni kreują na antenie. Ze mną problem macie taki, że ja nie jestem zwolennikiem PISu. Wiem ze ciężko wam w to uwierzyć bo przecież "jak nie za PO to musi być za pis" bo tak wam telewizja mówi... Żenada. Zacznijcie myśleć samodzielne, lemingi.

tomekx, 18.09.2019 16:56

Angel - naprawdę jest mi przykro że masz już tak przeprany mózg przez pisowskie media że po prostu bredzisz

ChojnaZmiana , 18.09.2019 11:59

Za dużo TVPIS się naoglądałeś i wierzysz w jakieś wymysły !

Angel, 18.09.2019 11:37

@tomek za PObyl polski kryzys, jak próbowali wysprzedac wszystko co polskie i włącznie z polską tożsamością. Patrotyzm był zwalczany, a tv mówiła że to obciach być patriota. Na marsza h niepodległości policja była zmuszana przez rząd do prowojowania zamieszek że y w tv mogli pokazać ilu tutaj żyje "faszystow"... Trzeba być naprawdę jebnietym, żeby chcieć wrócić do tamtych czasów. Albo jebnietym albo młodym człowiekiem który nie ma pojęcia co mówi, bo niedawno nabył prawa wyborcze i coś tam posłuchał na TVN o polityce.

ChojnaZmiana , 18.09.2019 08:25

Dokładnie ! Za PO był wielki światowy kryzys i wszędzie była straszna bieda tylko u nas dzięki Panu Donaldowi mieliśmy zieloną wyspę i dobrobyt ! a teraz wszędzie jest bogactwo a u nas straszna bieda i drożyzna ! przecież każdy to widzi !

tomekx, 18.09.2019 08:15

ZA PO był kryzys światowy,teraz jest odwrotnie i pisowcy na tym korzystają wprowadzając przy okazji powszechną drożyznę

ChojnaZmiana , 18.09.2019 07:09

Co ty bredzisz ! za PO żyliśmy w dobrobycie a Niemcy nas szanowały ! teraz jest wszechobecna bieda i drożyzna ! Przecież każdy to widzi ! Ale spokojnie wróci Pan Donald i pozabiera te wszystkie 500+, 300+, 13 emeryturę itd. itd. itd.

Angel, 18.09.2019 01:54

Niech sobie odbudowują. Grunt że nie rozkradaja kraju jak to robili folksdojcze z PO CZY komuniści z SLD. Za PO człowiek bal się wyjechać na drogę bo się pedały z SM czaily w każdym krzaku z fotoradarem. Za PO podwyższone VAT mimo iż naczelny folksdojcz tusk obiecywał że nie podniesie a nawet obniży. Za PO powstały ogromne afery z kamienica i za złotówkę, z Amber Gold i próbą zbankrutowania LOTu, żeby szkopska Lufthansa mogła wejść na ich miejsce. Szkoda gadać. Trzeba być mega debilem żeby znów głosować na tych których naród większością odsunął od władzy. Na tych których jedynym programem jest "odsunąć PIS od władzy xd". Na tych którzy chcą ten kraj sprzedać niemcom.

Bryndza, 17.09.2019 16:55

No no no zainponiłeś mi panie radny.