reklama
reklama

Jubileuszowy Bieg Powsinogi [FOTO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 16.09.2019 17:15, PG
Tak to wyglądało.
Jubileuszowy Bieg Powsinogi [FOTO]
W ostatnią niedzielę (15.09.) ma stadionie MSK Skawa w Wadowicach odbył się jubileuszowy 40. Bieg Powsinogi.

W dystansie o długości 15 km wzięło udział około 40 osób. Bieg ten był rozgrywany ulicami Wadowic, Zawadki, Gorzenia, Ponikwi, Kozińca, Świnnej Poręby, Zbywaczówki, Jaroszowic. Najszybszym zawodnikiem wśród mężczyzn 40. Biegu Powsinogi okazał się Elasri Abderrahim z Chorzowa, który dystans 15 km pokonał z czasem 44:43,88. Drugie miejsce zajął Paweł Kosek z Tychów, a na miejscu trzecim przybiegł Andrii Pavelko z Kharkivu. Najlepszy zawodnik z Wadowic Michał Zemła zajął 6. miejsce.

Spośród kobiet najszybsza na dystansie 15 km była Sylwia Byrska z Wadowic z czasem 56.15.02. Drugie miejsce zajęła Anna Rozmus-Orczyk z Kóz, zaś na trzecim miejscu uplasowała się Maria Biernat ze Starej Wsi.

Organizatorem tej imprezy jest ognisko TKKF "Leskowiec". W biegach we wszystkich dystansach wzięło udział około 500 osób.

Pełne WYNIKI: linkreklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy