reklama

Więźniowie sprzątali szlak na Leskowiec

MAGAZYN, Wiadomości, 16.09.2019 08:50,
Niektórzy turyści byli zaskoczeni.
Więźniowie sprzątali szlak na Leskowiec

Jak informuje chor. Tomasz Daniec z Zakładu Karnego w Wadowicach "w ramach programu resocjalizacji skazanych poprzez działalność na rzecz poprawy czystości środowiska", grupa 9 osadzonych pod nadzorem funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Wadowicach uczestniczyła w akcji sprzątania szlaków turystycznych w rejonie góry Leskowiec.


- Skazani podczas akcji wykazywali się dużym zaangażowaniem i zdyscyplinowaniem, a wykonywanym zajęciem wzbudzali zainteresowanie oraz uznanie przypadkowych turystów - podkreśla Tomasz Daniec.

Program "Bezpieczna Planeta" prowadzony jest przez dział penitencjarny Zakładu Karnego w Wadowicach przy współpracy Urzędu Miejskiego Wadowice oraz Nadleśnictwa Sucha Beskidzka.


foto: kpt. Przemysław Baron

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Angel, 16.09.2019 09:16

No i bardzo ładnie. Przynajmniej się do czegoś przydają a nie siedzą tam i jedzą za moje pieniądze. Rzekę też by się przydało posprzątać.