reklama

Kampania już trwa. Kto za tym stoi?

, Polityka, Wiadomości, 05.09.2022 13:08, NEWSY CZYTELNIKÓW
Kto za tym stoi?
Kampania już trwa. Kto za tym stoi?
Wybory parlamentarne odbędą się planowo prawdopodobnie dopiero jesienią 2023 roku, ale kampanię wyborczą już czuć. Jak na razie w sondażach ciągle prowadzi PiS, jednak ta partia nie miałaby już szans na utworzenie rządu.

Nic więc dziwnego, że po Polsce jeździ już szef PiS Jarosław Kaczyński. Ma odwiedzić każdy powiat. Jeździ też Donald Tusk.

Tu i ówdzie w kampanię polityczną włączają się już tajemnicze osoby, które kolportują takie m.in. ulotki. Tak jest m.in. w Kętach na os. Nad Sołą, gdzie ostatnio pojawiły się takie banery. Nie wiadomo, kto za nimi stoi. Tego można się tylko domyślać...


foto: nadesłane


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 08.09.2022 12:52

Ja jestem nowoczesny jak prawdziwy Niemiec a ty zatrzymałaś się w średniowieczu

mastka, 07.09.2022 22:07

Mam lepszy pomysł! Hajtnij się z kurą to będziecie mieli identyczny poziom inteligencji!!!

tomekх, 07.09.2022 12:50

Mam nadzieję że jak PAN Donald przejmie władzę to skończy się to pisiostwo a człowiek będzie mógł się żenić z kim chce !

mastka, 07.09.2022 09:11

@tomekх to ma być na śmiesznie czy jakaś prowokacja? Ożeń się z krową i będziecie żyć długo i szczęśliwie!!!

tomekх, 05.09.2022 13:40

Ale o co chodzi ? gdzie tu jakaś afera ? co wam Niemieckie pieniądze śmierdzą albo para kochających się chłopaków która adoptuje dziecko nie pasuje czy co ?