reklama

Ciągle w planach 36 nowych mieszkań

, Polityka, Wiadomości, 16.12.2011 14:00, ks
Mieszkańcy Wadowic, którzy czekają na nowe mieszkania z gminnej puli... muszą jeszcze poczekać, bo obiecywana inwestycja dojdzie do skutku być może dopiero w przyszłym roku.
Ciągle w planach 36 nowych mieszkań

Od kilku lat władze Wadowic obiecują budowę nowego budynku przy ulicy Karmelickiej. Początkowo miały tam powstać 72 mieszkania, potem ten plan zredukowano o połowę.

 

 

Inwestycja miała ruszyć w tym roku. W budżecie na 2011 r. zapisano 2,5 mln zł na ten cel. Pieniądze nie zostały jednak wydane. Sprawa z nową inwestycją utknęła na etapie odwołań i pojawił się poślizg z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

 

 

Być może budowa ruszy w 2012 roku. W projekcie przyszłorocznego budżetu zapisano również 2,5 mln zł na budowę bloku na Karmelickiej.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

skorek, 17.12.2011 12:41

Komentarz usunięty przez autora.