reklama

Znowu przybywa nowych przypadków koronawirusa

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 30.12.2020 10:45, red
Prezentujemy nowy raport ministerstwa zdrowia dotyczący koronawirusa.
Znowu przybywa nowych przypadków koronawirusa
Według danych Ministerstwa Zdrowia, przez ostatni tydzień w Polsce codziennie diagnozowanych było poniżej 10 tys. nowych przypadków koronawirusa. To powoli już się zmienia. Środowy (30.12) raport za minioną dobę wykazuje dokładnie 12955 przypadków, a w Małopolsce - 541.

Wzrost jest również w powiecie wadowickim. Według danych MZ ze środy (30.12) w powiecie wadowickim minionej doby stwierdzono 58 nowych zakażeń (2 osoby mające choroby współistniejące zmarły). W poprzednich dniach było to po kilka przypadków dziennie.

W powiecie oświęcimskim minionej doby koronawirusa potwierdzono u kolejnych 25 osób (1 osoba mająca choroby współistniejące zmarła), a w powiecie suskim - u 15 osób.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy