reklama
reklama

Zniszczył przystanek, teraz za to odpowie

Na sygnale, Wiadomości, 08.04.2022 10:05,
Chuligan, który uszkodził wiatę przystanku usłyszał zarzuty.
Zniszczył przystanek, teraz za to odpowie
Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze w kilka dni ustalili, a następnie zatrzymali sprawcę uszkodzenia mienia. - 19 – latek z pobudek chuligańskich wybił szklane elementy wiaty przystankowej. Teraz poniesie surowe konsekwencje za popełnione przestępstwo oraz brak poszanowania dla mienia publicznego - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Do uszkodzenia wiaty jednego z przystanków znajdujących się przy ulicy Oświęcimskiej w Zatorze doszło podczas ubiegłego weekendu (2/3.04.2022). Wartość strat oszacowano na 1 tysiąc złotych.

Poszukiwaniami sprawcy niezwłocznie zajęli się zatorscy policjanci. W efekcie prowadzonych przez kilka dni czynności funkcjonariusze ustalili, że związek ze sprawą ma 19 – letni mieszkaniec Przeciszowa.

W czwartek (7.04) policjanci zatrzymali podejrzanego w jego miejscu zamieszkania. Młody mężczyzna trafił do komisariatu Policji, gdzie na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Nastolatek przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał karze w wymiarze grzywny w kwocie 1500zł oraz obowiązku naprawienia szkody.
Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy