reklama

Złodziej paliwa poszukiwany przez policję [VIDEO]

, Na sygnale, Wiadomości, 26.05.2022 20:45,
Paliwo coraz droższe, dlatego - niestety - coraz częściej zdarzają się takie sytuacje. Oto jedna z nich.
Złodziej paliwa poszukiwany przez policję [VIDEO]

W środę (25.05) przed godziną 22:00 na stacje paliw Moya w Wieprzu podjechał samochód. Wysiadł z niego mężczyzna, zatankował do pełna, ale chyba (?) zapomniał udać się do kasy, aby zapłacić rachunek. Patrząc na nagranie z monitoringu, do którego dotarliśmy, można odnieść wrażenie, że nie zamierzał płacić, bo błyskawicznie odjechał.

Przypadek czy też celowe działanie? To już będzie wyjaśniać policja, która przyjęła zgłoszenie o kradzieży paliwa wartości 430 zł.

- Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy i samochodu, którym się poruszał - informuje nas asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że tablice na samochodzie prawdopodobnie nie pochodziły z tego właśnie pojazdu.

Zobaczcie nagranie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 27.05.2022 15:44

aleś ty Rysiek głupi, polskie prawo - jesteś niewinny dopóki nie osądzą twojej winy. Dlatego wszyscy mają na ryju te paski mimo, że wiadomo, że są winni. Takie oPISywanie wizerunku

Rysiek, 27.05.2022 09:48

Dlaczego zamazana jest twarz tego złodzieja ? W tym przypadku nie obowiązuje żadna ochrona wizerunku czy danych osobowych . Pokazywać wizerunek w całości aby wykryć sprawcę ale i w celach prewencyjnych aby odstraszyć naśladowców .