reklama

Strefa w Andrychowie. Co tam się dzieje? [VIDEO]

, Gospodarka, Wiadomości, 26.05.2022 09:10,
Zobaczcie nagranie.
Strefa w Andrychowie. Co tam się dzieje? [VIDEO]
Niedawno informowaliśmy, że w strefie ekonomicznej w Andrychowie ruszyła budowa drugiego zakładu Optisofa (Zobacz: Ruszyła budowa drugiego nowego zakładu w strefie w Andrychowie), ale trwa także kontynuacja budowy strefy.

To niekończąca się historia. Przypomnijmy, że planowo wszystko miało być gotowe już dawno temu. Jednak w części wybudowanej strefy usunęła się ziemia. Kto za to odpowiada? To m.in. jest przedmiotem sporu pomiędzy gminą a poprzednim wykonawcą budowy strefy.

Tymczasem na miejscu jest już nowa firma, która za ponad 6 mln zł ma za zadanie dokończenie budowy strefy i naprawę usterek.

Prace związane z doprowadzeniem nieużytkowanej obecnie części strefy do użytku mają zakończyć się w połowie roku.

Co teraz dzieje w strefie dzieje? Zobaczcie nagranie.


nagranie: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 26.05.2022 09:35

Lepiej sobie Państwo oglądnijcie transmisję z dzisiejszej sesji, bo zachowanie władzy to skandal, buta, arogancja, uniki... BRAWO OBYWATELE ! ZACZNIJMY DZIAŁAĆ ! STOP SPALARNI I AROGANCJI WŁADZY !

Zakolog, 26.05.2022 09:24

Na dzisiejszej sesji matki i babcie dzieci niepełnosprawnych cały czas stoją , a trzy opasłe stare byki siedzą i mają te kobiety za nic !