reklama

Księgarnia Marczyńskich na Dzień Dziecka

, Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.06.2022 07:00,
Najstarsza księgarnia w Andrychowie oferuje szeroki wybór książek dla dzieci - tych młodszych i starszych.
Księgarnia Marczyńskich na Dzień Dziecka
To miejsce zna każdy andrychowianin. Księgarnia Marczyńskich w Andrychowie powstała w grudniu 1937 roku. Mieści się oczywiście przy ul. Rynek 4.

Choć w księgarni nadal czuć magię tradycji i przeszłości, bynajmniej nie jest to miejsce, w którym czas się zatrzymał. Można tam kupić zarówno klasykę literatury, jak i najgorętsze nowości wydawnicze. A nawet książki niedostępne w innych miejscach. Personel jest bardzo cierpliwy i pomocny, zawsze potrafi dobrze doradzić niezdecydowanym i tym, którzy szukają czegoś na prezent. W księgarni są też dostępne reprodukcje obrazów, mapy, kalendarze i gry. Praktycznie każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Książka to (na szczęście) wciąż pożądany i dobry prezent. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Księgarnia Marczyńskich zaprasza rodziców za zakupy. Oferuje szeroki wybór książek dla dzieci - tych młodszych i starszych.


Księgarnia czynna jest:
poniedziałek-piątek: 9:00 – 17:00
sobota: 9:00 – 13:00

tel: 33 875 28 58


Księgarnia Bożena Marczyńska-Marek jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki "Certyfikat dla małych Księgarni" i uzyskała wsparcie finansowe w kwocie 30.000 zł z przeznaczeniem na koszty konsultingu i promocji księgarni; koszty stałe utrzymania lokalu księgarni; zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia księgarni.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy