reklama
reklama

Zderzenie trzech aut, jedna osoba trafiła do szpitala

Na sygnale, Wiadomości, 20.10.2022 13:27,
Do tego wypadku doszło w czwartkowe przedpołudnie.
Zderzenie trzech aut, jedna osoba trafiła do szpitala

W czwartek (20.10) o godzinie 11.40 służby ratunkowe interweniowały w Chełmku na skrzyżowaniu ulicy Piastowskiej z ulicą Mickiewicza gdzie doszło do zdarzenia drogowego.

Policjanci ustalili, że 39 - letnia mieszkanka Wadowic, kierując samochodem marki Volkswagen podczas skrętu zderzyła się z samochodem marki Opel, którym kierował mieszkaniec Świętochłowic oraz samochodem marki Audi, którym kierował mieszkaniec Chełmka. Do szpitala na badania został przewieziony kierowca audi.

- Szczegóły zdarzenia są ustalane. Wprowadzono ruch wahadłowy. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów oraz koncentrację podczas prowadzenia pojazdu - informują policjanci.

źródło: KPP Oświęcim

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy