reklama
reklama

W piątek pogrzeb 34-latka, który zginął tragiczną śmiercią

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 20.10.2022 11:50, eł

Są już wstępne wyniki sekcji zwłok, ale prokuratura czeka na pisemną opinię.

W piątek pogrzeb 34-latka, który zginął tragiczną śmiercią

Mieszkańcy Brzezinki w gminie Brzeźnica pożegnają w piątek, 21 października mężczyznę, o którym kilka dni temu pisaliśmy, że prawdopodobnie został pobity na śmierć.

Jego ciało znaleziono około godz. 10.00 w niedzielę (16 października), przed budynkiem w Brzezince, w którym mężczyzna wcześniej przebywał. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że na zwłokach widać było ślady brutalnego pobicia.

34-latek był mieszkańcem Brzezinki, który niegdyś aktywnie działał w miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Jego pogrzeb odbędzie się w piątek, 21 października. Msza żałobna zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Brzeźnicy o 15.00. Poprzedzi ją modlitwa różańcowa, która rozpocznie się o 14.30.

W Prokuraturze Rejonowej w Wadowicach dowiedzieliśmy się, że są już wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny, ale nie ma jeszcze pisemnej opinii w tej sprawie. - Dlatego nadal nie mogę powiedzieć nic konkretnego na temat przyczyny śmierci. Mogą upłynąć jeszcze dwa tygodnie zanim otrzymamy opinię na piśmie, ponieważ, jeśli są dodatkowe badania, zwykle jest to trochę przesunięte w czasie – powiedział nam zastępca prokuratora rejonowego w Wadowicach Zbigniew Piątek.

Foto: nadesłane

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy