reklama

Zderzenie rowerzystki z naczepą ciężarówki [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 01.11.2018 08:45,
Zderzenie rowerzystki z naczepą ciężarówki [AKTUALIZACJA]

Jak podaje policja, w środę (31.10) kierujący ciężarówką 52-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego potrącił w Oświęcimu 82-letnią rowerzystkę. Policja ustala dokładnie, jak doszło do tego wypadku.

Jak wstępnie ustalili policjanci jadąca na rowerze 82 – letnia mieszkanka Oświęcimia, zderzyła się z naczepą samochodu ciężarowego marki DAF. W wyniku zdarzenia rowerzystka, doznała poważnego urazu głowy i w stanie nieprzytomności została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

Poszkodowana kobieta, niestety zmarła w szpitalu.

Dokładne okoliczności i przyczyny tego poważnego wypadku drogowego zostaną ustalone w ramach prowadzonego postępowania.


W środę do było już drugie zdarzenie z ciężarówką w regionie. w Choczni śmiertelnie potrącona została kobieta.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rower , 01.11.2018 23:07

Ale czytelniku kochany, to jest wina rowerzystki. Przy przejściu rozdzielonym taka o piękna wysepka ma pierwszeństwo kierowca, po to jest ta wysepka w końcu. Kobieta zderzyła się z naczepa czyli nie zatrzymała się w miejscu wyznaczonym czyli na wysepce. Tak jeżdżą starsze osoby na rowerze, sam pare miesięcy temu potracilbym rowerzystkę w wieku około 70 lat gdy bez zatrzymania się wyjechała z podporządkowanej prosto pod mój samochód.

ludzik, 01.11.2018 17:26

Do miastoandrychow Co tak jeżdżą? Uważasz że zawsze wina kierowcy ciężarówki???? Zastanów się zanim zaczniesz coś bredzić kolejnym razem!!!

miastoandrychow, 01.11.2018 11:17

Tak jeżdżą, system jest chory bo kierowcy tirów mają płacone od kilometra nie od czasu pracy. Jadą ile wlezie nie paprząc czy to teren zabudowany czy nie !