reklama

Goły facet jeździ po Andrychowie i zaczepia dziewczyny?

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 31.10.2018 07:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Nie wiadomo, czy to plotka czy na razie niepotwierdzony fakt. Na wszelki wypadek ostrzegamy.
Goły facet jeździ po Andrychowie i zaczepia dziewczyny?

Do tej sytuacji miało dość we wtorek (30.10) w Andrychowie, a tak opisuje ją jeden z mieszkańców, który zamieścił w tej sprawie informację na facebooku. Od wczoraj to ostrzeżenie krąży w sieci:

"Dziś moja siostra, wraz z koleżanka wracając ze szkoły zostały zaczepione przez mężczyznę poruszającego się samochodem marki Kia kolor srebrny. Facet opuścił szybę i próbował zagadywać do nich,młode zorientowały sie ze facet jest nagi i jest coś nie tak. Na szczęście dziewczyny zachowały zimna krew i skutecznie go spławiły i uciekły,jednak rekcja innych dzieci może być inna" - pisze jeden z mieszkańców i dodaje, że mężczyzna jest w wieku około 35-40 i jest łysy.

W ostatnich miesiącach policjanci z powiatu wadowickiego byli już informowani o podobnych sytuacjach. Nieznani mężczyźni mieli zaczepiać dzieci w Roczynach, Czańcu, Choczni, Tomicach. Tych zgłoszeń mundurowi nie potwierdzili, nikomu nic się nie stało, nikt nie zaginął.

Bez względu na wszystko, trzeba jednak uważać.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

TakiCzłowiek, 31.10.2018 16:38

Ano może mu ciepło było

starymoher, 31.10.2018 07:59

Kolejna wersja czarnej wołgi z lat 70-tych.