reklama
reklama

List otwarty burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej do mieszkańców

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 31.10.2018 17:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
List otwarty burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej do mieszkańców

Szanowni Mieszkańcy, drodzy Wyborcy

Za nami pierwsza część wyborów samorządowych. Wybieraliśmy radnych gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Swoje głosy oddaliście też w wyborach na burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej, a dzięki Państwa poparciu mam możliwość uczestnictwa w II turze wyborów. Szanowni Mieszkańcy chciałbym każdemu z osobna podziękować i wyrazić swoją wdzięczność za zaufanie, którym po raz kolejny mnie obdarzyliście.

Otrzymany wynik przyjmuję z dużą pokorą. Świadczy on też o tym, iż nasz wspólny program i plan pracy zarówno w skali gminy jak i każdej z miejscowości spotkał się z Państwa akceptacją.

Chciałbym w tym miejscu podziękować Panu Dawidowi Herbutowi, a także Pani Zofii Jończyk, za przedstawienie własnych projektów i pomysłów, które w wielu aspektach są zbieżne z zaproponowaną przeze mnie strategią dla rozwoju miasta i poszczególnych miejscowości. Mam nadzieję, iż wkrótce będzie nam dane ponownie współpracować dla dobra naszej gminy, tak jak to miało miejsce wcześniej. Wspomnę tylko, że z Panem Dawidem Herbutem zrealizowaliśmy inicjatywy, które zrodziły się w jego głowie, a dzięki naszej dobrej współpracy dziś służą naszym mieszkańcom. Dziękuje również mojemu kontrkandydatowi Tadeuszowi Steli za dotychczasową stojącą na dobrym poziomie rywalizację.

Szanowni Państwo, Program na lata 2018-2023, który zaproponowałem, spotkał się z dużą przychylnością i akceptacją, chcę dodać iż powstał on po spotkaniach z Wami. To rozmowy z mieszkańcami, sąsiadami stały się dla mnie inspiracją, zawsze stawiałem na bezpośredni kontakt z ludźmi – to nie ulega zmianie. Moją dewizą nadal pozostaje – służenie ludziom a nie panowanie nad nimi.

Szanowni Wyborcy, Pragnę serdecznie zaprosić do uczestnictwa w wyborach 4 listopada i oddania głosu na moją kandydaturę. Zapewniam, jeśli obdarzycie mnie zaufaniem, dołożę wszelkich starań, żeby skutecznie zrealizować deklarowane w moim programie przedsięwzięcia. Chcę wspólnie z Wami zrealizować nasz program. Zachęcam Państwa do zapoznania się z nim na stronie internetowej www.augustynormanty.pl

Jeszcze raz proszę każdego z Państwa o oddanie głosu na moją osobę. Szczególnie proszę o rozważenie mojego programu przez tych z Państwa, którzy w pierwszej turze oddaliście głosy na kandydatów nie biorących już udziału w wyborach.

Nie zawiodę Was!


Z głębokim szacunkiem

Augustyn OrmantyMateriał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy