reklama

Starosta chce, ale nie może…

Wiadomości, 31.10.2018 18:50, PG

Ul. Garncarska i ul. Biała Droga w Andrychowie to drogi powiatowe, które nie mogą doczekać się remontu.

Starosta chce, ale nie może…

Już ponad rok temu władze powiatu wadowickiego obwieściły sukces. Ogłoszono, że ulica Biała Droga w Andrychowie oraz jej przedłużenie w Wieprzu i Nidku będzie remontowane. O kilku kilometrach nowego asfaltu na tej drodze marzą wszyscy kierowcy. Prace miały ruszyć w tym roku

Ogłoszono kilka przetargów ale wszystkie unieważniono, ponieważ wykonawcy wyceniali prace na co najmniej 14-15 mln zł, a Starostwo ma tylko 10 mln zł.

Niedawno ogłoszono także przetarg na przebudowę ul. Garncarskiej w Andrychowie na długości ok. 524 m. Roboty drogowe miałyby obejmować wymianę asfaltu, remont studni ściekowych czy ustawienie poręczy ochronnych.

Prace miałyby być zakończone już w grudniu tego roku ale do przetargu nie przystąpiła żadna firma, z tego powodu go unieważniono.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy