reklama
reklama

Zderzenie na kęckiej ulicy [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 26.02.2024 07:54,
Do wypadku doszło w poniedziałek rano.
Zderzenie na kęckiej ulicy [AKTUALIZACJA]
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek (26.02) po 7 rano na ulicy Fabrycznej w Kętach.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze: zespół ratownictwa medycznego, a także strażacy z OSP Kęty i JRG Andrychów. Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

- Policjanci wstępnie ustalili, że 37 – letnia mieszkanka Kęt, kierując samochodem marki Toyota najechała na tył samochodu marki Renault za którego kierownicą siedziała mieszkanka gminy Oświęcim. Kierująca renault została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na badania - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowy Policji w Oświęcimiu.

Po badaniach okazało się, że kobieta doznała jedynie stłuczeń, w związku z powyższym zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

foto: KPP Oświęcim
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy