reklama

Zarzuty dla rodziców z narkotykami

Na sygnale, Wiadomości, 02.11.2023 17:50,
Dwie wpadki z narkotykami.
Zarzuty dla rodziców z narkotykami
W ostatni dzień października pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zembrzycach mieli kontrolować sprawowanie opieki nad 1,5-letnim dzieckiem w jednej z rodzin. Okazało się, że na miejscu potrzebny będą także policjanci.


Podczas kontroli zarówno matka oraz jej partner nerwowo się zachowywali. Powodem nie była kontrola, lecz narkotyki. Nim policjanci przystąpili do dalszych czynności zarówno 1,5-letnia dziewczynka jak i jej starszy brat, który w czasie interwencji przebywał w szkole, trafili pod opiekę do rodziny.

Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci zabezpieczyli susz roślinny w ilości 2,6 grama oraz biały proszek w ilości 186 gramów.

Dalsze czynności wykazały, że zabezpieczony susz to marihuana natomiast proszek to mefedron. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani. Następnego dnia partner 27-latki usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za co grozi mu do 10 lat pozbawiania wolności. Z uwagi, że posiadał on znaczne ilości substancji psychotropowych, prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Suchej Beskidzkiej.Z kolei w domu pewnego 51-latka w Zawoi policjanci znaleźli i zabezpieczyli susz roślinny w postaci marihuany w ilości ponad 56 gramów oraz biały proszek, który po badaniu okazał się, że jest to mefedron w ilości ponad 81 gramów.

Mężczyzna został zatrzymany i resztę nocy spędził w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

źrodło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jank Chanowski, 05.11.2023 21:54

Wiadomo że roślinny jeśli to susz, susz nieroślinny to nie susz. Margaryna roślinna