reklama
reklama

Wysokie mandaty i punkty karne dla czterech piratów drogowych

Na sygnale, Wiadomości, 04.03.2024 09:08,
Nie zauważyli znaku o ograniczeniu prędkości?
Wysokie mandaty i punkty karne dla czterech piratów drogowych
W weekend czterech kierowców zignorowało dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym na terenie powiatu wadowickiego i zostali zatrzymany podczas kontroli policyjnej. Pierwszym z nich był kierowca peugeota, który w sobotę, w miejscowości Wysoka, jechał z prędkością 112 km/h przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Kierujący, 19-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. złotych i 14 punktami karnymi.

Za dużo na liczniku miał także kierujący samochodem marki Honda, który w Kleczy Dolnej jechał z prędkością 105 km/h. Tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość o 55 km/h. 19-letni mieszkaniec powiatu suskiego został ukarany mandatem karnym w kwocie 1500 złotych, a na jego konto również trafiło 13 punktów karnych.


Z kolei w niedzielę, policjanci ruchu drogowego, w miejscowości Chocznia, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem, który jechał z prędkością 105 km/h. Siedzący za kierownicą 42-latek został ukarany mandatem w kwocie 1500 złotych i 13 punktami karnymi.

Natomiast kierowca seata, który również został zatrzymany do kontroli drogowej w Choczni na ul. Kościuszki, pędził z prędkością 111 km/h przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 50 km/h. 19-letni mieszkaniec województwa opolskiego za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 tys. złotych, a na jego konto trafiło 14 punktów karnych. Wszyscy kierowcy stracili swoje prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

- Po raz kolejny apelujemy o zachowanie ostrożności i zdjęcie nogi z gazu - apeluje wadowicka policja.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy