reklama

Wyprzedzał i doprowadził do kolizji

Na sygnale, Wiadomości, 16.09.2021 11:12,
Niebezpieczne zdarzenie na trasie Kęty - Oświęcim
Wyprzedzał i doprowadził do kolizji

Jak informuje policja, w czwartek (16.09) o godzinie 4.35 służby ratunkowe interweniowały w Grojcu na ulicy Beskidzkiej, gdzie doszło do kolizji drogowej.

Na miejscu policjanci ustalili, że mieszkaniec powiatu wadowickiego kierując samochodem marki Opel Astra, podczas wyprzedzania najechał na tył samochodu dostawczego marki MAN, którym kierował mieszkaniec powiatu żywieckiego.

Do szpitala pod opieką ratowników medycznych został przewieziony pełnoletni pasażer opla. Po badaniach okazało się, że doznał on stłuczeń, w związku z tym sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów, rozsądek oraz koncentrację za kierownicą zwłaszcza podczas wykonywania manewrów drogowych. Kierowcy, którzy łamią przepisy, aby tylko nadrobić stracony czas, często powodują zdarzenia drogowe. Wtedy dopiero uświadamiają sobie, konsekwencje swojej niebezpiecznej jazdy. Zamiast pędzić ulicą stwarzając zagrożenie, mogli dojechać do celu, jedynie z lekkim spóźnieniem.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy