Wypadki. Są poszkodowani [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 17.09.2018 17:23, red
Poważne wypadki w Jordanowie i Kalwarii Zebrzydowskiej. Jedna osoba nie żyje.
Wypadki. Są poszkodowani [AKTUALIZACJA]
Trwa akcja ratownicza w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie w poniedziałek (17.09) około godzony 17:00 na ulicy Zjednoczenia ciężarówka przejechała mężczyznę. Do wypadku doszło na terenie jednego z zakładów. Jak dowiadujemy się od strażaków, mężczyzna odniósł bardzo poważne obrażenia. Niestety, nie udało się go uratować.

Policja ustala, jak dokładnie doszło do tej tragedii.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 52-letni pracownik firmy w trakcie podpinania przyczepy do pojazdu ciężarowego marki Mercedes, z nieustalonej przyczyny został przejechany przez samochód. Mieszkaniec powiatu wadowickiego w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

- Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich przyczyn i okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia. Ciało 52-latka decyzją Prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych - informuje policja.


Z kolei trzy osoby zostały poszkodowane w wypadku drogowym na drodze krajowej nr 28 w Jordanowie. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów. Policjanci kierują na objazdy.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy