Kolejny pirat drogowy zatrzymany. Stracił prawo jazdy

, Na sygnale, Wiadomości, 17.09.2018 14:25,
Przekroczył prędkość o 71 km/h i stracił prawo jazdy na trzy miesiące
Kolejny pirat drogowy zatrzymany. Stracił prawo jazdy
Jak informuje policja, w nocy z 16/17 września policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji, zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość o 71 km/h.

Do zdarzenia doszło około godziny 22.00 na ulicy Beskidzkiej w Grojcu, gdzie policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki Audi A4, którego kierowca jechał z prędkością 121km/h, przy dozwolonej prędkości 50km/h. Jak się okazało za kierownicą pojazdu siedział 22 – letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego.

W związku z przekroczeniem prędkości o 71 km/h policjanci ukarali mężczyznę mandatem, punktami karnymi i zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać dopiero za trzy miesiące.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 23.09.2018 07:18

brawo pirat