reklama
reklama

Wypadek na drodze Andrychów - Kęty, są poszkodowani [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 17.10.2018 07:49, red
W Bulowicach w zderzeniu dwóch samochodów poszkodowane zostały dwie osoby
Wypadek na drodze Andrychów - Kęty, są poszkodowani [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Na miejscu interweniowali strażacy z JRG Andrychów, OSP Bulowice oraz zespoły ratownictwa medycznego. Pomocy udzielono 2 osobom.

Policja ustala dokładne przyczyny tego wypadku.

Jak wstępnie ustalili policjanci 26 – letni mieszkaniec Gminy Wieprz, kierując samochodem marki Alfa Romeo, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem marki Citroen, którym kierowała 31 – letnia mieszkanka Andrychowa, w którą z kolei uderzył jadący za nią samochód marki BMW, którym kierował 65 – letni mieszkaniec Andrychowa.

Do szpitala Pogotowie Ratunkowe na badania przewiozło 18 – letnią córkę kierowcy BMW.

Aktualnie w miejscu zdarzenia wprowadzony jest ruch wahadłowy do około godziny 9.30

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierowca alfa romeo wracał do domu po nocnej zmianie. Policjanci ponownie przypominają, że za kierownicą najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Wielu kierowców lekceważy zagrożenie jakie stwarza siadanie za kierownicę po nieprzespanej nocy. Jeśli kierowca zdaje sobie sprawę, z tego, że jest przemęczony, powinien przerwać jazdę i choć chwilę odpocząć. Kiedy dojdzie do wypadku konsekwencje mogą być o wiele poważniejsze niż nieznaczne wydłużenie czasu jazdy - mówi Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.











reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

stachurski300, 18.10.2018 06:31

gdzie tu widać beemfu ????? redaktoru ?????