reklama
reklama

Uczciwy znalazca odniósł dokumenty i pieniędze na komendę

Na sygnale, Wiadomości, 15.10.2018 20:30,
Uczciwy znalazca odniósł dokumenty i pieniędze na komendę
Najczęściej do jednostki Policji przychodzą osoby, które chcą zgłosić przestępstwo lub zostali wezwani na przesłuchanie w charakterze osoby pokrzywdzonej, bądź też świadka.

Tym razem mężczyzna, który przekroczył próg komendy przyniósł etui z zawartością gotówki i dokumentów. Uczciwy znalazca zauważył zgubę w rejonie przystanku koło komendy w Suchej Beskidzkiej. W etui znajdowały się dokumenty i 360 złotych w gotówce.

- Policjantom pomimo trudności udało się skontaktować z właścicielem znalezionych rzeczy. Trudności polegały na tym, że właścicielem był były mieszkaniec Stryszawy, który jakiś czas temu sprzedał dom i wyprowadził się do innej miejscowości, gdzie również rzadko przebywał. Mężczyzna nie krył zadowolenia i wdzięczności wobec uczciwego znalazcy informuje policja.

źródło: policja

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kaczor, 15.10.2018 21:10

bardzo fajna historia!