reklama
reklama

Zaginiona 60–letnia mieszkanka została odnaleziona w lesie

Na sygnale, Wiadomości, 16.10.2018 12:30, red
Szczęśliwy finał poszukiwań.
Zaginiona  60–letnia mieszkanka została odnaleziona w lesie

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zakończyli poszukiwania 60 – letniej mieszkanki Witkowic, której zaginięcie w dniu 12 września 2018r. zgłosili pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach. Kobieta, która prowadziła samotny tryb życia została odnaleziona w lesie.

- Od chwili zgłoszenia zaginięcia policjanci wspólnie ze strażakami wiele razy przeczesywali teren, gdzie mogła przebywać kobieta , ale nigdzie nie natrafili na jej ślad. Poszukiwania utrudniał również fakt, że nikt nie posiadał aktualnego zdjęcia zaginionej. Z informacji uzyskanych od mieszkańców Witkowic wynikało, że kobieta podobna do opisywanej, widziana była w kilku kompleksach leśnych - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

W ubiegły czwartek (11.10) ponownie zorganizowana została penetracja terenów leśnych w Witkowicach. Tym razem w działaniach oprócz policjantów z Komisariatu Policji w Kętach wziął udział policyjny przewodnik z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wraz z psem do wyszukiwania osób. Po kilku godzinach penetracji pies znalazł trop i poprowadził policjantów do gęstych zarośli, między którymi znajdowała się 60 – latka. Na miejsce wezwano ratowników medycznych pod opieką których kobieta trafiła do szpitala.


źródło: policja

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy