reklama
reklama

Włamywacze w akcji, trzeba bardziej pilnować swoich nieruchomości

Na sygnale, Wiadomości, 31.01.2020 08:25,
Trzeba zachować czujność.
Włamywacze w akcji, trzeba bardziej pilnować swoich nieruchomości
Ostatnie tygodnie i dni to, niestety, cała seria włamań dokonywanych na terenie Andrychowa i gminy. Pisaliśmy już o włamaniach do piwnic: Seria włamań do piwnic na terenie Andrychowa

Okazuje się, że podobnych sytuacji jest znacznie więcej. W ostatnich dniach ujawniono co najmniej kilka włamań do altanek letniskowych na terenie ogrodów działkowych przy ulicach Beskidzkiej czy Batorego w Andrychowie. Nie wiadomo ile ich dokładnie było, być może nie wszystkie zostały zgłoszone na policję. W zimie mieszkańcy sporadycznie odwiedzają swoje działki.

Włamania są coraz częstsze. Na celowniku są także domy. Całkiem niedawno doszło do włamania na posesje w Bulowicach oraz Sułkowicach skąd skradzione zostały biżuteria oraz pieniądze.

Z kolei mieszkańcy gminy Wieprz informują nas o swoich podejrzeniach, że niektóre domy są być może obserwowane z samochodu, który ostatnio często bardzo wolno przemieszcza się pomiędzy domami na terenie tej gminy.

Policja apeluje o ostrożność oraz zgłaszanie wszelkich sytuacji w której właściciele podejrzewają, że ktoś obserwuje ich nieruchomość.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy