reklama
reklama

Włamanie do jednego z domów. Sprawcy poszukiwani

Na sygnale, Wiadomości, 30.08.2022 16:55, DK
Ku przestrodze.
Włamanie do jednego z domów. Sprawcy poszukiwani

W poniedziałek (29.08) między godziną 14.50 a 15.40 w Wieprzu na ul. Beskidzkiej (za kaplicą) okradziony został budynek jednorodzinny.

- W dniu wczorajszym doszło do kradzieży z włamaniem, sprawca dostał poprzez uchylone okno do wewnątrz i dokonał kradzieży w bilonie. Straty oceniono na 3000 zł. W tej chwili prowadzone są czynności w tej sprawie. - informuje oficer dyżurny KPP Wadowice.

Prawdopodobnie mogą to być osoby ze zdjęcia. Z relacji świadków wynika, że sprawców może być więcej, mogą poruszać się samochodem kombi koloru bordowego. Gdyby ktoś rozpoznał osoby, miał zdjęcia z monitoringu lub kamerek samochodowych, proszony jest o kontakt z policją.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy