reklama
reklama

W Małopolsce koronawirus wyhamował, restrykcje nas nie ominą

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 18.12.2020 12:18,
Nowe dane z ministerstwa zdrowia dotyczące koronawirusa.
W Małopolsce koronawirus wyhamował, restrykcje nas nie ominą
W piątek (18.12) Ministerstwa Zdrowia informuje, że w ciągu doby w Polsce stwierdzono 11013 nowych zakażeń koronawirusem, w tym w Małopolsce - 399.

Ministerstwo wykazuje 18 nowych przypadków powiecie wadowickim (zmarły 3 osoby mające choroby współistniejące), 25 nowych zakażeń w powiecie oświęcimskim (1 osoba zmarła), a w powiecie suskim - 14 nowych przypadków koronawirusa.

W ostatnich dniach w skali całego kraju województwie małopolskim notowanych jest najmniej przypadków nowych zakażeń. Zapowiadane przez rząd restrykcje nas jednak nie ominą. Jak już informowaliśmy, rząd postanowił, że od 28 grudnia do 17 stycznia w całej Polsce wprowadzona zostanie tzw. kwarantanna narodowa. Zamknięte będą stoki narciarskie, hotele oraz galerie handlowe, z wyjątkiem m.in. sklepów spożywczych i drogerii. Zamknięte będą hotele - również na cel służbowy.

W sylwestra od godz. 19:00 do godz. 6:00 rano 1 stycznia obowiązywać będzie zakaz przemieszczania się. Uzasadnione będą wyjścia tylko w przypadkach nagłych, m.in. zdrowotnych lub zawodowych.

- Dopuszczamy możliwość przebywania w 5-osobowym gronie powyżej liczby domowników w cudzym gospodarstwie domowym - mówił minister.

Za złamanie zakazu będą grozić mandaty.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

GUPI CIUL, 19.12.2020 13:10

Głupie ciule! ha ha ha szczepią się jak psy dupami haaa Morawiecki,pierwszy premier skazany za kłamstwo przez niezależny sąd!!! Ciul robi to nadal,ma pachołków,niedzielskiego EKONOMISTE od zdrowia ha ha ha,pierwsze dawki szczepienia dla tych delikatnie powiedziawszy CIULI prosto w czoło i po dawce na każde jajo!!! sprzedajne kurwy to se mogą szczepić ale świnie w chlewie a nie ludzi! Mateuszek sprzedajny FIUT KŁAMCZUSZEK dobrze o tym wie!!! Dalej Mateuszku PINoKIO twierdzisz że jest ok PRZEPISAĆ MAJĄTEK NA ŻONKĘ??? JAK typowy bandzior nooo ale po ryju widać kim Ty chopie jesteś! nosem to dawno poprzebijałeś ściany! Mateuszek Pinokio kłamczuszek!Szkoda że ta KuR.. sprzedajna rozdaje nna prawo i lewo Nasze pieniądze....bo od siebie to wiadomo cennta nie da,biedny CIULcenta nie ma ,żonka ma wszystko!!!!!!ale dla Rydzyka to nie swoje miliony to KŁAMCZSZEK ochoczo daje,no ale jebać na to nie musi no to lajt,swojego to nuul!!! taka to natura PINOKIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!a tak w ogóle to ile dostajecie,was pytam Mamnewsowcyy za to gupie pierdolenie o czyms co nie istnieje,tj przeziébienie i grypa jak zwykle Istnieje ale to wasze covid...no slabe to jest...ale oczywiscie jak tyylko bedzie ta szczepionka na wasze przeziebienie to oddaje swoja dawke na rzecz waszej inteligentenej redakcji,poszczepcie sie gupie Ciule,a moze sie cos wam plepszy..szczeze jednak watpie..

GUPI CIUL, 19.12.2020 12:55

Głupie ciule! ha ha ha szczepią się jak psy dupami haaa Morawiecki,pierwszy premier skazany za kłamstwo przez niezależny sąd!!! Ciul robi to nadal,ma pachołków,niedzielskiego EKONOMISTE od zdrowia ha ha ha,pierwsze dawki szczepienia dla tych delikatnie powiedziawszy CIULI prosto w czoło i po dawce na każde jajo!!! sprzedajne kurwy to se mogą szczepić ale świnie w chlewie a nie ludzi! Mateuszek sprzedajny FIUT KŁAMCZUSZEK dobrze o tym wie!!! Dalej Mateuszku PINoKIO twierdzisz że jest ok PRZEPISAĆ MAJĄTEK NA ŻONKĘ??? JAK typowy bandzior nooo ale po ryju widać kim Ty chopie jesteś! nosem to dawno poprzebijałeś ściany! Mateuszek Pinokio kłamczuszek!Szkoda że ta KuR.. sprzedajna rozdaje nna prawo i lewo Nasze pieniądze....bo od siebie to wiadomo cennta nie da,biedny CIULcenta nie ma ,żonka ma wszystko!!!!!!ale dla Rydzyka to nie swoje miliony to KŁAMCZSZEK ochoczo daje,no ale jebać na to nie musi no to lajt,swojego to nuul!!! taka to natura PINOKIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!