reklama

O krok od tragedii w Andrychowie [VIDEO]

Na sygnale, Wiadomości, 17.12.2020 19:20, DK
Zobaczcie nagranie - ku przestrodze.
O krok od tragedii w Andrychowie [VIDEO]


Tym razem nic wielkiego się nie stało, mimo to nagranie z kamer przemysłowych przy ul. Włókniarzy w Andrychowie (obok restauracji Sami Swoi) mrozi krew w żyłach.

Około 30-letnia kobieta, idąc z małym dzieckiem, nie przypilnowała go należycie i dziecko praktycznie wbiegło pod nadjeżdżający samochód osobowy.

Gdyby z przeciwnej strony nadjechał pojazd, kierowca nie miałby żadnych szans na szybką reakcję.

Pilnujcie swoich pociech, wystarczy chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

GUPI CIUL, 19.12.2020 12:11

Głupie ciule! ha ha ha szczepią się jak psy dupami haaa Morawiecki,pierwszy premier skazany za kłamstwo przez niezależny sąd!!! Ciul robi to nadal,ma pachołków,niedzielskiego EKONOMISTE od zdrowia ha ha ha,pierwsze dawki szczepienia dla tych delikatnie powiedziawszy CIULI prosto w czoło i po dawce na każde jajo!!! sprzedajne kurwy to se mogą szczepić ale świnie w chlewie a nie ludzi! Mateuszek sprzedajny FIUT KŁAMCZUSZEK dobrze o tym wie!!! Dalej Mateuszku PINoKIO twierdzisz że jest ok PRZEPISAĆ MAJĄTEK NA ŻONKĘ??? JAK typowy bandzior nooo ale po ryju widać kim Ty chopie jesteś! nosem to dawno poprzebijałeś ściany! Mateuszek Pinokio kłamczuszek!Szkoda że ta KuR.. sprzedajna rozdaje nna prawo i lewo Nasze pieniądze....bo od siebie to wiadomo cennta nie da,biedny CIULcenta nie ma ,żonka ma wszystko!!!!!!ale dla Rydzyka to nie swoje miliony to KŁAMCZSZEK ochoczo daje,no ale jebać na to nie musi no to lajt,swojego to nuul!!! taka to natura PINOKIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!a tak w ogóle to ile dostajecie,was pytam Mamnewsowcyy za to gupie pierdolenie o czyms co nie istnieje,tj przeziébienie i grypa jak zwykle Istnieje ale to wasze covid...no slabe to jest...ale oczywiscie jak tyylko bedzie ta szczepionka na wasze przeziebienie to oddaje swoja dawke na rzecz waszej inteligentenej redakcji,poszczepcie sie gupie Ciule,a moze sie cos wam plepszy..szczeze jednak watpie..

jasiekm, 18.12.2020 09:06

Fatalne zachowanie osoby opiekującej się dzieckiem. W dodatku daje mu zły przykład w przechodzeniu przez jezdnię w niedozwolonym miejscu, a niedaleko poniżej jest przejście dla pieszych.