reklama
reklama

Uwaga na naciągaczy - domokrążców

Na sygnale, Wiadomości, 01.09.2023 07:50, NEWSY CZYTELNIKÓW
Nie warto kupować pochopnie, bo można się rozczarować.
Uwaga na naciągaczy - domokrążców
Mieszkańcy informują nas, że w czwartek posesje w Rzykach odwiedzał pewien mężczyzna, który przedstawiał się za mieszkańca Andrychowa.

- Początkowo oferuje kruszywo w okazyjnej cenie, a następnie agregaty i pompy (z budowy, bez dokumentacji). Sprzęt który oferuje jest nowy, ale nie wart pieniędzy które za nie chce. Cały proceder jest dobrze opisany już w internecie i możecie znaleźć łatwo podobne przypadki w małopolskim – informuje nas mieszkaniec Rzyk.

Jak czym to polega? Żeby uwiarygodnić oferowany towar oszuści proponują kupującemu sprawdzenie prezentowanej marki w Internecie. To dziś nie problem. I rzeczywiście, na dwóch portalach sprzedażowych zamieszczone są jedynie prywatne ogłoszenia dotyczące sprzedaży takiego samego modelu za 6-7 tys. zł.

To uwiarygadnia sprzedającego. Wiele osób już się skusiło. Kiedy kupili, a potem na spokojnie sprawdzili parametry sprzętu, okazało się, że takowy można kupić za 1,5 tys. zł, a więc znacznie taniej.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jan_Korba, 01.09.2023 09:07

Autor nie dodał, że sprzedający pochodzą ze społeczności "Włochów" z okolicy Nowego Sącza.