reklama

Przyjechał do lasu na grzyby i wyrzucił śmieci. Zapłaci 500 zł mandatu

Na sygnale, Wiadomości, 31.08.2023 13:10,
Straż Miejska na tropie właściciela śmieci wyrzuconych w lesie.
Przyjechał do lasu na grzyby i wyrzucił śmieci. Zapłaci 500 zł mandatu
Niedawno w terenie leśnym przy ulicy Żeromskiego w Kętach wyrzucone zostały śmieci. Tym razem - dzięki kęckim strażnikom miejskim - sprawca nie pozostanie bezkarny. W wyniku podjętego śledztwa udało się im się ustalić, że kilka worków śmieci wyrzucił pewien mieszkaniec Bielska-Białej. Zrobił to w czasie, kiedy.... przyjechał do lasu na grzyby.

Bielszczanin został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.

- Śmiecenie w lasach to wciąż aktualny problem. Mimo coraz większej świadomości na temat zanieczyszczenia środowiska, jak również możliwości ustalenia sprawców proceder ten w dalszym ciągu ma miejsce na terenie gminy Kęty oraz gmin sąsiednich. Apelujemy: szanujmy środowisko, nie wyrzucajmy śmieci do lasu! Okażmy kulturę i chrońmy naturę! - apelują strażnicy miejscy.

foto: Straż Miejska Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy