reklama
reklama

Ukradł rower, ale szybko go zwrócił

Na sygnale, Wiadomości, 18.08.2021 21:52, eł

Do ciekawej sytuacji doszło w Kętach.

Ukradł rower, ale szybko go zwrócił

Dwa dni temu w mediach społecznościowych krążył wpis z prośbą o pomoc w odnalezieniu skradzionego roweru. Jednoślad zniknął w nocy z 15 na 16 sierpnia sprzed bloku na osiedlu Nad Sołą w Kętach.

Ogłoszone opatrzone było zdjęciem i dokładnym opisem pojazdu. „Synowi bardzo zależy na jego odzyskaniu. Jeżeli ktoś widział gdziekolwiek i kiedykolwiek kogoś na tym rowerze, bardzo proszę o kontakt. Być może ktoś go zabrał, po czym gdzieś porzucił” – apelowała mieszkanka Kęt.

Zaznaczyła również, że sprawa została zgłoszona na policję, chociaż w rzeczywistości powstrzymała się przed tym krokiem. Jak bowiem przypuszczała, samo postraszenie złodzieja stróżami prawa może przynieść pożądany efekt.

Nie pomyliła się. Jednoślad wkrótce wrócił do jej syna. – Podejrzewaliśmy, kto go ukradł. To człowiek znany u nas z takich kradzieży. Dzięki naszemu ogłoszeniu złodziej w porę poszedł po rozum do głowy i sam oddał rower – mówi kobieta.

Niewykluczone jednak, że połakomił się na inny jednoślad. Jak się bowiem okazuje, w nocy z 17 na 18 sierpnia skradziono w Kętach kolejny rower…

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy