reklama

Ukradł pieniądze i telefon w restauracji. Nie wiedział, że wszystko było nagrywane

, Na sygnale, Wiadomości, 01.03.2018 13:30, red
Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.
Ukradł pieniądze i telefon w restauracji. Nie wiedział, że wszystko było nagrywane
Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Wadowic. Jak ustaliła policja, mężczyzna ukradł pieniądze (225 zł) oraz telefon komórkowy o wartości 800 złotych.

Sprawca nie przypuszczał jednak, że jego przestępcze działanie rejestruje monitoring wewnątrz lokalu. Pracujący nad sprawą kryminalni szybko wytypowali złodzieja i następnego dnia, po tym jak kradzież oficjalnie została zgłoszona w KPP w Wadowicach, zatrzymali mężczyznę w miejscu jego zamieszkania. Funkcjonariusze podczas przeszukania domu 32-latka znaleźli skradziony telefon komórkowy.

Mieszkaniec powiatu wadowickiego, znany tutejszej Policji, został zatrzymany. Był wcześniej karany za inne przestępstwa. Mężczyzna usłyszał zarzut z art. 278 KK, do którego się przyznał. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 02.03.2018 20:15

oddał chociaż ??????