reklama

Pierwsza ofiara mrozu w powiecie wadowickim

, Na sygnale, Wiadomości, 28.02.2018 14:40, red
Do zdarzenia doszło w środę rano.
Pierwsza ofiara mrozu w powiecie wadowickim
W środę (28.02) przejeżdżający kierowca zauważył mężczyznę leżącego obok mostu w miejscowości Przytkowice. - Przybyły na miejsce lakarz stwierdził zgon, a prokuratura wykluczyła działania osób trzecich - informuje nas rzecznik KPP Wadowice Agnieszka Petek.

Zmarły to 48-letni mieszkaniec gminy Kalwaria Zebrzydowska. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna zmarł z powodu wychłodzenia.

Policja apeluje: nie bądźmy obojętni wobec tych, którzy zwłaszcza teraz mogą potrzebować naszej pomocy. Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 112 lub 997, by uchronić kogoś od wychłodzenia i uratować czyjeś życie. Chodzi oczywiście o osoby, które mogą cierpieć z powodu zimna. Na wychłodzenie organizmu są szczególnie narażeni bezdomni, ale także osoby starsze i osoby nietrzeźwe.

Synoptycy prognozują, że siarczysty mróz utrzyma się jeszcze do weekendu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy