reklama

Uderzył w auto i nawet się nie zatrzymał. Sprawca tej kolizji jest poszukiwany

, Na sygnale, Wiadomości, 17.09.2019 07:30,
Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.
Uderzył w auto i nawet się nie zatrzymał. Sprawca tej kolizji jest poszukiwany
Do tego zdarzenia doszło w poniedziałek (16.09) w Targanicach na ul. Beskidzkiej (przy ul. Wesołej). Sprawca jest poszukiwany.

- Kierowca samochodu VW Transporter T4 w kolorze niebieskim z naklejonym skośnie białym pasem na boku o nr rejestracyjnych zaczynających się SZY .... uderzył w tył mojego Forda Transita po czym odjechał z miejsca zdarzenia, nawet nie wysiadając z samochodu!!! Na miejscu zdarzenia była Policja, która będzie ustalać tożsamość sprawcy, aczkolwiek proszę wszystkich, którzy widzieli w/w samochód z poważnie uszkodzonym przodem lub mają jakieś informację o sprawcy o kontakt. Taka sytuacja mogła / może przydarzyć się każdemu z nas!!! - pisze Piotr i prosi i pomoc w ustaleniu sprawcy.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy