reklama

Techplast zainwestuje 20 mln zł w zakład w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 16.09.2019 20:30, red
Techplast zainwestuje 20 mln zł w zakład w Andrychowie

Techplast to andrychowski producent butli i zbiorników kompozytowych. Jak informuje Krakowski Park Technoligiczny, "doświadczenie w produkcji różnego rodzaju opakowań z tworzyw sztucznych dla Adama Saferny, jednego z właścicieli firmy, było inspiracją do prac nad innowacyjnymi wysokociśnieniowymi zbiornikami IV generacji. Wszystkie oferowane obecnie produkty zostały opracowane przez dział B+R wg autorskich koncepcji. Firma doceniona została przez fundusze inwestycyjne oraz otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia".

Firma zainwestuje w Andrychowie co najmniej 20,5 mln zł, a inwestycja ma polegać na wybudowaniu nowego zakładu produkcyjnego, przeznaczonego do produkcji szerokiego wachlarza zbiorników kompozytowych. Firma otrzyma wsparcie z Krakowskiego parku technologicznego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy