reklama

Traktor przygniótł mężczyznę [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 15.09.2021 17:00, eł

64-letni mężczyzna miał poważny wypadek.

Traktor przygniótł mężczyznę [AKTUALIZACJA]

Do groźnego zdarzenia doszło w Grzechyni, miejscowości graniczącej z Makowem Podhalańskim i Suchą Beskidzką. Podczas prac przy ściąganiu w dół zbocza drzew wyciętych w jednym z lasów 64-letni traktorzysta stracił kontrolę nad pojazdem.

Ciągnik przewrócił się i przygniótł mężczyznę. Traktorzysta miał jednak trochę szczęścia w nieszczęściu, nie stracił bowiem przytomności i zdołał zadzwonić na numer alarmowy. Wówczas na miejsce wypadku skierowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej z quadem oraz druhowie z OSP w Grzechyni.

Zanim tam dotarli, mężczyzna zdołał sam wydostać się spod przewróconego ciągnika. Strażacy udzielili mu pierwszej pomocy, a jednocześnie wysłali quad po ratownika medycznego. Następnie przewieziono poszkodowanego 64-latka do szpitala.


Zdjęcie ilustracyjne : Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy