reklama

Tragiczne skutki nocnego pożaru

Na sygnale, Wiadomości, 04.12.2023 09:04,
W trakcie akcji gaśniczej we wnętrzu budynku strażacy odnaleźli zwłoki mężczyzny.
Tragiczne skutki nocnego pożaru
Minionej nocy (3/4.12) w Babicach w powiecie oświęcimskim doszło do pożaru budunku. Około 1:00 w nocy pożar dostrzegli funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei, którzy powiadomili służby.

Szybko też odbiegli do budynku, gdzie w drzwiach zauważyli leżącego, nieprzytomnego mężczyznę. Natychmiast udzielili mu pierwszej pomocy. Okazało się, że jest to 63 – letni mieszkaniec Babic. Podtruty dymem mężczyzna pod opieką ratowników medycznych został przewieziony do szpitala na leczenie.

- W trakcie akcji gaśniczej we wnętrzu budynku strażacy odnaleźli zwłoki drugiego z mężczyzn. Policjanci ustalili, że jest to 56 – latek bez stałego miejsca zamieszkania. Decyzją prokuratora zwłoki denata zostały zabezpieczone do sekcji. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin prokurator oraz policjanci prowadzili oględziny. W trakcie dalszego śledztwa ustalone zostaną pozostałe okoliczności tego tragicznego zdarzenia - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik KOmendy Powiatowej Policji w Oświecimiu.

źrodło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy