reklama

Tragedia na jednej z posesji. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn

Na sygnale, Wiadomości, 03.08.2023 21:17, red
Policja pod nadzorem prokuratury ustala co się wydarzyło.
Tragedia na jednej z posesji. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn
Dwie osoby nie żyją – to młodzi mężczyźni w wieku 18 i 19 lat. Do tragedii doszło w czwartkowe (3.08) popołudnie w Jordanowie w powiecie suskim.

Policjanci i pogotowie ratunkowe interweniowali na jednej z posesji. Wstępnie wiadomo, że na miejscu stwierdzono zgon jednego z mężczyzn (18-latka), zaś drugi (19-latek) trafił do szpitala. Niestety jego życia również nie udało się uratować.

- W jednym z domów w Jordanowie znaleziono dwóch mężczyzn. Jeden z nich nie dawał oznak życiowych. Drugiemu nieprzytomnemu natychmiast udzielono pomocy. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Niestety mimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł - informuje asp. szt. Wojciech Copija, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

Mężczyźni nie mieli żadnych obrażeń ciała.

Teraz policja pod nadzorem prokuratury w Suchej Beskidzkiej ustala dokładne okoliczności tej tragedii.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

slawek.n, 04.08.2023 04:52

*obraz nie brąz

slawek.n, 04.08.2023 04:52

Zauważyłem, że większość informacji jakie pojawia się na mamnewsa z Jordanowa to kronika policyjna. Tworzy to trochę deformowany brąz tamtego miejsca jako siedliska patologii :) może warto zawęzić zakres odrobinę jeśli nie jesteście w stanie prawdziwie być blisko zdarzeń w Jordanowie?