reklama

Karolina Fryt wystąpi w stolicy Łotwy. Transmisja w TVP1

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.08.2023 11:55, red
Podczas piątkowego koncertu mieszkanka gminy Andrychów wystąpi obok takich gwiazd jak Maryla Rodowicz, Halina Mlynkowa czy Krzysztof Cugowski.
Karolina Fryt wystąpi w stolicy Łotwy. Transmisja w TVP1

Karolina Fryt, mieszkanka Targanic w gminie Andrychów, w ostatnich miesiącach wygrała telewizyjny program "Szansa na Sukces" i wystąpiła podczas prestiżowego festiwalu piosenki w Opolu, w którym podczas konkursu "Debiuty" zajęła drugie miejsce.

Nic więc dziwnego, że utalentowana mieszkanka gminy Andrychów otrzymuje coraz więcej propozycji udziału w różnego rodzaju wydarzeniach muzycznych. W piątek (4.08) zaprezentuje się na scenie w stolicy Łotwy - Rydze, podczas koncertu "Łączy nas Bałtyk".

Podczas piątkowego koncertu mieszkanka gminy Andrychów wystąpi obok takich gwiazd jak Maryla Rodowicz, Halina Mlynkowa czy Krzysztof Cugowski. Początek transmisji w TVP 1 w piątek 4 sierpnia o godz. 20:15.

- „Łączy nas Bałtyk” jest artystycznym hołdem dla Polaków na Łotwie, ale również podkreśleniem niezwykłych relacji między państwami, które „połączyło” Morze Bałtyckie - informuje TVP w zapowiedzi koncertu.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy