reklama

Takiej kolizji jeszcze nie było. Nietrzeźwy rowerzysta wpadł przewożąc komodę

, Na sygnale, Wiadomości, 01.02.2019 10:20, red
.
Takiej kolizji jeszcze nie było. Nietrzeźwy rowerzysta wpadł przewożąc komodę

Jak informuje policja, w Kętach doszło do nietypowej kolizji drogowej, którą spowodował nietrzeźwy rowerzysta. 55 – latek z Kęt mając w organizmie 3 promile alkoholu. Mężczyzna postanowił wsiąść na swój trójkołowy rower i w takim stanie przewieźć komodę w koszu znajdującym się przy rowerze. Pijany rowerowy rajd zakończył się kolizją z samochodem.

Do zdarzenia doszło w czwartek (31.01) przed południem na ulicy Konopnickiej w Kętach. Policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji, którą spowodował pijany rowerzysta. W trakcie czynności policjanci ustalili, że 55 – letni mieszkaniec Kęt, jadąc rowerem trójkołowym z koszem, podczas omijania samochodu marki Audi, którym kierował mieszkaniec Kęt, elementem roweru zarysował zderzak auta. Badanie stanu trzeźwości rowerzysty wykazało, aż 3 promile alkoholu.

Nietrzeźwy trafił do kęckiego komisariatu Policji, następnie został oddany pod opiekę rodziny. Materiały w sprawie czynu którego się dopuścił zostaną przekazane do sądu z wnioskiem o ukaranie.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy