reklama
reklama

Szokujący widok w parku. "Niech ktoś w końcu coś z tym zrobi" [FOTO]

Na sygnale, Wiadomości, 30.04.2024 09:19, red
Mijają lata i nic się nie dzieje.
Szokujący widok w parku.
Chodzi rozległy teren w parku przy głównej drodze w Łękach w gminie Kęty. W 2018 roku miał tam miejsce ogromy pożar.

Po pożarze władze gminy Kęty apelowały do właściciela terenu - Agencji Nieruchomości Rolnej, Krajowego Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, o uporządkowanie terenu i posprzątanie.

Od tej pory minęło 6 lat i nic się nie zmieniło! Mieszkańcy oburzają się, że lokalni samorządowcy chwalili się ostatnio akcją sprzątania parku w Łękach. Tyle że najważniejsze nie zostało posprzątane. A wygląda to po prostu okropnie i stanowi zagrożenie dla mieszkańców.

- Są tam tony śmieci, beczek, różnych plastików odpadów i niewiadomych substancji, które zagrażają środowisku oraz życiu i zdrowiu. Biorąc pod uwagę miejsce w jakim się to znajduje, niech ktoś w końcu coś z tym zrobi! – apeluje jeden z mieszkańców.

Od kilku miesięcy nowym wojewodą małopolskim jest były burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar. Może uda mu się coś skutecznie podziałać w tej sprawie?

foto: https://www.facebook.com/jakub.misik.92/posts/pfbid02dtfVTfX6G5CVNrKM4MEX7UmDQKa5632tB27NaowjrBRG7K62zwWKAPGjuKPoGtPJl
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy