Straż miejska i policja pilnują młodzieży. Burmistrz: taryfy ulgowej nie będzie

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 15.03.2020 10:00, PG, foto: archiwum
Przypominamy, że to nie jest czas ferii, tylko ogólnopolska kwarantanna.
Straż miejska i policja pilnują młodzieży. Burmistrz: taryfy ulgowej nie będzie

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński zarządził patrole straży miejskiej, która ma sprawdzać czy młodzież siedzi w domach. Utworzono nawet specjalny numer telefonu: 606319789, pod który mogą dzwonić mieszkańcy gdy zauważą grupkę osób.

Podobnie jest w Kętach, gdzie burmistrz Krzysztof Klęczar zaapelował do młodzieży: Teraz jeszcze apel do młodzieży. Wiecie, że wobec was na co dzień jestem dość pobłażliwy, ale teraz żartów nie będzie. Boiska, place zabaw, orliki, korty i inne gminne obiekty sportowe i rekreacyjne w trosce o bezpieczeństwo Wasze i Waszych Bliskich są zamknięte. Oznacza to, że do odwołania NIE WOLNO WAM TAM PRZEBYWAĆ. Od dziś patrole Policji i Straży Miejskie będą tego pilnować (również w godzinach nocnych). Taryfy ulgowej nie będzie. - napisał włodarz miasta.

W Andrychowie zgodnie z decyzją burmistrza Tomasza Żaka strażnicy miejscy będą pracować zmianowo całą dobę przy monitoringu obserwując miejsca gdzie zwykle gromadzi się młodzież. Od poniedziałku (16.03.) mają rozpocząć się też całodobowe patrole.

Przypominamy, że to nie jest czas ferii, tylko ogólnopolska kwarantanna.

Zobacz także:

inne informacje z regionu w sprawie zagrożenia koronawirusem: www.mamnewsa.pl/koronawirus-wiadomosci

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy